NAZYWAM SIĘ ANNA HORSECKA
NAZYWAM SIĘ ANNA HORSECKA


Nie wyobrażam sobie życia bez radości tworzenia. Projektując biżuterię lubię łamać schematy, eksperymentować, pozwalać sobie na ekstrawagancję. Pracuję przy użyciu różnych materiałów, poznaję stare i nowe techniki. Staram się, aby biżuteria była ekspresją mojej wyobraźni bez żadnych kompromisów na rzecz komercyjnego sukcesu.

Fascynuje mnie także świat mody. To wspaniałe miejsce, pełne ekscytujących ludzi i piękna we wszelkiej postaci. Odpowiada mi nonszalancka odwaga, z którą kreatorzy mody tworzą swoje nowatorskie kolekcje. Preferuję prezentowanie biżuterii w warunkach pokazów mody – tak prezentowana nabiera życia i właściwego blasku. Za swój sukces uważam kiedy moja biżuteria nie jest dodatkiem do stroju lecz nadaje mu nowej formy, zdobi i uszlachetnia.

Podziwiam pracę rąk ludzkich. Dlatego biżuteria z mojej pracowni jest w maksymalnym stopniu efektem pracy ręcznej. Sądzę, że to nie tylko przejaw luksusu lecz nadanie rzeczy wyjątkowej szlachetności.

Moja biżuteria zmienia się nie tylko wraz ze zmianą trendów w modzie. Zmienia się przede wszystkim wraz ze mną i wszystkim co mnie otacza. Zawsze jednak jest w niej moja pasja tworzenia i wiele serca, które wkładam w jej projektowanie i wykonanie.

© 2011 Horsecka Jewelry